Datum

close

Filtriraj

close
Kategorije
Lokacija

nedelja

02. 10. 2022

Noč ima svojo moč: z lučkami po Zlati sledi

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prostori tokovi

Kreativni center Krušče

Festival VOW 2022

WETRINSKY, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

Festival VOW 2022

WETRINSKY, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

Dokudoc x Wetrinsky

WETRINSKY, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

Dokudoc x Wetrinsky

WETRINSKY, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

AVxTrik

Vetrinjski Dvor, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

V dvorani gorskega kralja

00:00

Gallusova dvorana

Veliki Gatsby

00:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

00:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

OD:VOD

00:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Festival MENT

00:00

15 lokacij v Ljubljani

BrezOdra: Ustvarjalni procesi in javne predstavitve

00:00

Novi Inkubator – studio in razstavišče / zunanja prizorišča po Mariboru in okolici / Studio Lutkovnega gledališča Maribor / GT22 / in na spletu

BrezOdra: Skupinske instalacije in prikaz (med)mrežnega centra

00:00

Novi Inkubator – studio in razstavišče / zunanja prizorišča po Mariboru in okolici / Studio Lutkovnega gledališča Maribor / GT22 / in na spletu

OTROŠKI ABONMA | CAR ŽIVALI

00:00

Sokolski dom Škofja Loka

Razstava pomladnih cvetličnih kreacij dijakov BC Naklo

08:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

Kranj Foto Fest

08:00

Kranj

V dvorani gorskega kralja

09:00

Gallusova dvorana

ediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Izdelava družabne igre

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Bonton pri mizi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Razglednica mojega mesta

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Bonton v naravi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Bonton v naravi (ob svetovnem dnevu Zemlje)

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Na Hermanovem odru: Šivilja in škarjice

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Etnodetektivi: življenje v Celju nekoč in danes

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Dediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Hram kulture Arnolda Tovornika, Mariborska cesta, Selnica ob Dravi, Slovenija

Glasbena pravljica Zavoda Škrateljc

09:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

EVROPSKI DAN JEZIKOV

09:00

Orehov gaj

VOJVODA

09:30

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

09:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Panj

10:00

Kinodvor

25. Pripovedovalski festival

10:00

Štihova dvorana

V KORAK S KOSOVELOM

10:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Pravljične delavnice: Abrakazebra

10:00

Knjigarna in kavarna Goga

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Pravljična igralnica v Pionirski knjižnici Nova vas ob 10.00 uri

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica čitalnica, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

SREČANJE S PISATELJICO CVETKO SOKOLOV

10:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Risanje zvoka in DJ delavnica

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

10:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Voden ogled Tehniškega muzeja Slovenije v Bistri

10:00

Tehniški muzej Slovenija, Bistra, Borovnica, Slovenija

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Štoparski vodnik ob koncu Zemlje

10:00

GLAVNI TRG MARIBOR

Grofje Celjski, javna vodstva

10:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

BREZPLAČNI TEČAJ GRAFIČNEGA OBLIKOVANJA

10:00

Trg mladosti 7, Velenje, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Pravljična ura z ustvarjalnico v Knjižnici Pesnica ob 10. uri

10:00

Mariborska knjižnica, Knjižnica Pesnica, Pesnica pri Mariboru, Slovenija

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

ZASILNI IZHOD | DELAVNICA FRANC PURG

10:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

Za petimi gorami

10:00

Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, 1000 Ljubljana

Sobotni filmski klub

10:00

Lisztov inštitut, Barvarska steza 8.

Promenadni koncert Godbe Medvode

10:00

Tržnica Medvode, Medvoška cesta, 1215 Medvode

Festival Slovenski dnevi knjige

10:00

Grajski trg v Mariboru

Dan za Poletavce in NajPoletavce

10:00

Tržnica Medvode, Medvoška cesta, 1215 Medvode

Javno vodstvo po razstavi Barbare Kastelec Nevidni sopotniki

10:00

Galerija Ivana Groharja, Škofja Loka

Renesančno baročni dan, 27.8.2022 od 10 do 18. ure v Dvorcu Strmol Rogatec

10:00

Dvorec Strmol Rogatec, Pot k ribniku 3, 3252 Rogatec

Odpiramo Galerijo Franceta Miheliča

10:00

Galerija Franceta Miheliča. Spodnji trg 1, Škofja Loka

KREATIVNE URICE ZA OTROKE OD 5 DO 10 LET – SOBA POBEGA

10:00

Lisztov inštitut, Barvarska steza 8.

OTROŠKI ABONMA | MEHURČKI

10:00

Sokolski dom Škofja Loka

OTROŠKI ABONMA | LEVJE KRALJESTVO

10:00

Sokolski dom Škofja Loka

OTROŠKI ABONMA | NAJLEPŠE DARILO

10:00

Sokolski dom Škofja Loka

OTROŠKI ABONMA | BREMENSKI GODCI

10:00

Sokolski dom Škofja Loka

Razstava fotografij Klavdije Žitnik

10:00

Galerija Media Nox, Židovska 12, 2000 Maribor

Evropska noč raziskovalcev v Narodnem muzeju Slovenije

10:00

Narodni muzej Slovenije – Muzejska, Narodni muzej Slovenije – Metelkova

Metalurški dan

10:00

Narodni muzej Slovenije – Muzejska

Vodeni ogled stalne zbirke Škofjeloškega pasijona

10:00

Loški muzej Škofja Loka, Grajska pot 13, Škofja Loka

Razstava Vite Tušek v 3D galeriji Web Nox

10:09

MKC Maribor, Ob železnici 16, 2000 Maribor

WE ARE THE FUTURE

10:30

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Otroška ustvarjalnica MOBILE – GIBLJIVI KIPI

10:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Otroška ustvarjalnica KALIGRAFIJA

10:30

Pokrajinski muzej Celje

Pogovor z umetnikom: Oto Rimele

11:00

https://visitptuj.eu/dozivite-ptuj/aktualni-dogodki/lestev-in-ne-bo-pogovor-z-umetnikom/

Zverjasec

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Čarovnik iz Oza

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Dramska platforma s Simono Semenič

11:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Timbuktu, Timbuktu

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Nedelce: Ves svet je marmelada

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

Nedelce: Boštjan Gorenc-Pižama

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO : Vodstvo po razstavi Jože Brumen – zadnji dan razstave

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO: Ustvarjalna delavnica za otroke Od pike do črte

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Lov na pirhe

11:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

Tri Hermanove zvezde

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Hermanov kulturni teden

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Vesolje med nami Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Fotografski muzej, mišnica in spletni radio

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Najstarejše knjige Maribora

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Srečanje s pesnikom B. Gombačem in rokerski sprehod

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Izdelajmo limoški križ!

11:00

National Museum of Slovenia, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zgodbe iz davnine. Potovanje v nekdanje pokrajine

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Vodeni ogled razstave Zlata sled

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Celeia – mesto pod mestom, javna vodstva

11:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Ogled razstave na Župankovi domačiji

11:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Muzika na Bolfenku: Primož Vidovič, Andrej Kos

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Jaka Fiedler

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Patricija Škof, Tilen Beigot

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Žan Videc

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Alja Senčar in Kristjan Štelcer

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Nejc Miklošič duet

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Muzika na Bolfenku: Blaž Menciger

11:00

Cerkev sv. Bolfenka na Pohorju

Brezplačno javno vodstvo po stalni zbirki

11:00

Narodna galerija, Prešernova cesta 24, 1000 Ljubljana

Crngrob naokrog – za konec tedna spoznajmo Crngrob!

11:00

Cerkev Marijinega oznanjenja v Crngrobu

Crngrob naokrog – za konec tedna spoznajmo Crngrob!

11:00

Cerkev Marijinega oznanjenja v Crngrobu

Crngrob naokrog – za konec tedna spoznajmo Crngrob!

11:00

Cerkev Marijinega oznanjenja v Crngrobu

Crngrob naokrog – za konec tedna spoznajmo Crngrob!

11:00

Cerkev Marijinega oznanjenja v Crngrobu

Javno vodstvo Alma M. Karlin

11:00

Pokrajinski muzej Celje

Javno vodstvo Celeia – mesto pod mestom

11:00

Pokrajinski muzej Celje

Javno vodstvo po likovni razstavi Trubarjevi kraji: Domačnost v globalnem

11:00

Trubarjeva domačija na Rašici, Velike Lašče

Izlet Po svoji poti z Mestom žensk

11:00

Odhod izpred +MSUM-a z avtobusom na Kras

Chus Pato o Odprtem pismu Evropi 2022

11:00

Dominikanski samostan, Ptuj

Dnevi poezije in vina: Religiozno, Sublimno

11:00

Refektorij Minoritskega samostana, Ptuj

Javno vodstvo po razstavi Elda Piščanec

11:00

Narodna galerija, Prešernova cesta 24, 1000 Ljubljana

Javno vodstvo po razstavi Kipar Ivan Štrekelj

11:00

Narodna galerija, Prešernova cesta 24, 1000 Ljubljana

Crngrob naokrog – za konec tedna spoznajmo Crngrob!

11:00

Cerkev Marijinega oznanjenja v Crngrobu

Nedeljska scena pred Palačo Cukrarna

11:00

Palača Cukrarna, Ambrožev trg 3

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

OLJKA ŽUPANOV – OLJKA POVEZOVANJA

11:30

Restavracija Kamin, Dobrava, Izola, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Petrov sm’n: Predstava za otroke: Kozlovska sodba v Višnji gori

12:00

Grad Dvor, Dvorski trg, Preddvor, Slovenija

Švicarske zgodbice

12:00

Švicarska šola

Petrov sm’n: Cirkuške delavnice za otroke

12:30

Grad Dvor, Dvorski trg, Preddvor, Slovenija

DISNOVATION.ORG
Zbirka orodij za post-rast (igra)

14:00

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje, UL, Video, animacija in novi mediji, Tobačna 5, Ljubljana

Konferenca kultnega filma 2022

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zarota

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Petrov sm’n: 12. Mednarodni Ex Tempore

14:00

Grad Dvor, Dvorski trg, Preddvor, Slovenija

Petrov sm’n in folklorni festival

14:00

Grad Dvor, Dvorski trg, Preddvor, Slovenij

MOSTE OPEN 2022

14:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

14:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Panj

15:00

Kinodvor

ŠPELIN SVET ANIMIRANIH PODOB

15:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

15:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

REUSE: LOVILCI SANJ

15:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Čedahuči, kulinarika in rokodelci

15:00

Cerkev sv. Petra, Linhartov trg, 4240 Radovljica

Sledi Kosovelj v Boliviji

15:00

Kraška vasica Kosovelje

Usedline

15:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Okrogla miza: Pisati katalonsko

15:30

Dominikanski samostan, Ptuj

Muzejski abonma: vsebine za izbirčne

15:30

Narodni muzej Slovenije – Muzejska, Narodni muzej Slovenije – Metelkova

Prasica, slabšalni izraz za žensko

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Lažnivka

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Družinska delavnica: Emona od E do A

16:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

France France

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

EMCE TURNIR V ROČNEM NOGOMETU

16:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

3. podelitev Cankarjeve nagrade

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Dekameron

16:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Kinobalonov koncert: Potepanje papirnatega zmaja

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Pustolovščine družine Bigfoot

16:00

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

Koncert Društva ljudski pevci JEZERCI (Koncert)

16:00

Zavod Rihtarjeva domačija, Babno Polje, Stari trg pri Ložu, Slovenija

Delavnica Vodna pozlata

16:00

Narodni muzej Slovenije – Metelkova

DOBRODELNI DVODNEVNI GLASBENI MARATON ZA KRAS

16:00

Vojščica, 5296 Kostanjevica na Krasu, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zadnje javno vodstvo po razstavi Rdeče in črno z mag. Janezom Polajnarjem

16:30

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Gospod Bachmann in njegov razred Herr Bachmann und seine Klasse

16:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Mali otroški slikarski tečaj UMETNINE MLADIH UMETNIKOV GOVORIJO

16:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

25. Pripovedovalski festival

17:00

Štihova dvorana

O postu in polenovki

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

JAZ, RDEČA PANDA

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

BARABE

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Brezplačne delavnice in večer slam poezije

17:00

Knjigarna in kavarna Goga

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Timbuktu, Timbuktu

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Pravljična ura za otroke

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Srečanje s knjigo: Marko Radmilovič in Tone Vogrinec – Vsi me kličejo Tona

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Pravljična ura za otroke v Pionirski knjižnici Nova vas ob 17. uri

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Pravljica z jogo

17:00

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica, Ptuj, Slovenija

PRAVLJIČNE DOGODIVŠČINE S SANJO

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

JAZZ MED KNJIGAMI

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Pesem Na planicah v slovenskem znakovnem jeziku

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Celje, poti žensk

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

FRANCOSKA POMLAD_PETKOVA SPECIALKA

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

TOM VEBER: DO TU SEGA GOZD

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Hrestač

17:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Voden ogled razstave ODJUGA s pričevalcem Sašo Petrovićem – Challetom Salletom

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

Brezplačen voden ogled po soseski Fužine: Multikulturalnost na obrobju Ljubljane – Fužine z Natašo Flek

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

Javno vodstvo po razstavi Življenjski utrip meščanske Idrije (1860-1918)

17:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

Predstavitev kataloga in javno vodstvo

17:00

Gorenjski Muzej, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Jadranov filmski klub (JFK) 2022

17:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Koruza

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Drago Jančar v Ljubljani: Pogovor ob izdaji romana Ob nastanku sveta

17:00

Cankarjev dom, Prešernova cesta, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Izgubljene iluzije Illusions perdues

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Festival Kamfest

17:00

Kamnik

+MSUM | SVETOVNI DAN ČEBEL | IGRIVI VODENI OGLED ZA OTROKE

17:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zmaj kamišibaj – program za otroke

17:00

Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, 1000 Ljubljana

Muca Copatarica

17:00

Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, 1000 Ljubljana

Predstavitev Murske sage Ferija Lainščka

17:00

Otok Ljubezni, Beltinci, Slovenija

Festival Wild Wild West

17:00

Zbiljsko jezero

Sobotni filmski klub – premiera

17:00

Lisztov inštitut, Barvarska steza 8.

Festival bonbonov Štoflc: predstava Mojca in Kaličopko

17:00

Grad Dvor, Dvorski trg, Preddvor, Slovenija

Beletrinini trubadurji 2022: Urška Perenič

17:00

Knjižnica pod krošnjami

Pozdrav šolarjem

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje

Kulinarično jabolčno razvajanje

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje

Javno vodstvo po razstavi (P)ostati ženska

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje

Festival Cankarjada

17:00

Klub vrhniških študentov, Tržaška cesta 11, 1360 Vrhnika

Dnevi poezije in vina na PETANJCIH

17:00

Vrt spominov in tovarištva na Petanjcih, Petanjci, Tišina, Slovenija

Narisani žužki oživijo

17:00

Center interesnih dejavnosti Ptuj

Poezija vina

17:00

Mestni trg, Ptuj

Wellness duha in telesa

17:00

Fürstova hiša, Ptuj

Cirkuška poezija Arbadakarba

17:00

Mestni trg, Ptuj

Artopolis: Akvarel in kapučino

17:00

Kavenija, Kardeljeva cesta 85, 2000 Maribor

Kiparsko-slikarska razstava

17:00

Sodni stolp, Maribor

Partizanska grafika, ustvarjalna delavnica ob razstavi Iveta Šubica

17:00

Loški muzej Škofja Loka, Grajska pot 13, Škofja Loka

Festival VOW 2022

17:00

WETRINSKY, Vetrinjska ulica, Maribor, Slovenija

Voidstva po razstavi Ustvarjeno v Sloveniji

17:00

Palača Cukrarna, Ambrožev trg 3, Ljubljana

Beletrinini trubadurji 2022: Tone Vogrinec in Marko Radmilovič

17:00

Galerija Župnije Križevci pri Ljutomeru

DOBRODELNI DVODNEVNI GLASBENI MARATON ZA KRAS

17:00

Zeleni Gaj Dornberk, Tabor 1b, 5294 Dornberk

Vikend neodvisnega lutkovnega gledališča

17:00

Hiša otrok in umetnosti

Nori Bog Mad God

17:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Solo

17:30

Robbova ulica 15, Ljubljana, Slovenija

Alpinistični dnevnik Nejca Zaplotnika

17:30

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

BRALNI KLUB Z EWELINO

17:30

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Delavnica za odrasle: TISKARSKA DELAVNICA tipoRenesansa

17:30

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:30

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Lajbah (a)live & TTO

17:30

Grudnovo nabrežje 15, Ljubljana, Slovenija

Pustolovščine družine Bigfoot

17:45

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

Pasolini 100!

18:00

Miklošičeva cesta 28, 1000 Ljubljana

PROJEKCIJA ANIMIRANIH FILMOV ŠPELE ČADEŽ

18:00

Poljanski nasip 40, Ljubljana, Slovenija

Fabulin izbor – Bridkost je stvar s peresi

18:00

Goriška knjižnica Franceta Bevka, Trg Edvarda Kardelja, Nova Gorica, Slovenija

The Miha Artnak Flat Fiat

18:00

Aksioma Project Space

MAGIČNE ŽIVALI: DUMBLEDORJEVE SKRIVNOSTI

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

SHERLOCK

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

ANBOT – OHRANJANJE TRAVIŠČ KRASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

MOJ OČE KLOBASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tiha (r)evolucija

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Vse je v redu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Premiera: Timbuktu, Timbuktu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Cikel Teorija filma 

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarni klub KUD Rače – predstavitev romana v Knjižnici Rače

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarna postaja. Norma Bale: Ptice dronovke – Ftice dronovke

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Iz knjige na oder. Ferdo, veliki ptič z Andrejo Peklar in ustvarjalci predstave

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Rada se imava – in pridružil se nama bo otrok

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

Uresničil sem sanje

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

Veliki Gatsby

18:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

PREDSTAVITEV PESNIŠKE ZBIRKE MARKA PIŠLJARJA ODSEVI BLIŽINE

18:00

Mestna knjižnica in čitalnica Idrija, Idrija, Slovenija

POGOVOR Z BORUTOM KRAŠEVCEM

18:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Predstavitev pesniške zbirke Bine Štampe Žmavc Onkraj samot

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Ljubica, ne boš verjela

18:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Nemirni Les Intranquilles

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Rdeča nit, pripovedovanje pravljic za otroke: Nit, preslica, kolovrat

18:00

Slovenski etnografski muzej, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

OD SANJ O ‘DRUGI ŠVICI’ V KAPITALIZEM BREZ ČLOVEŠKEGA OBRAZA.

18:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

CIKEL TEORIJA FILMA #3

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

2. sklop: Načini ustvarjanja

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

Koncentracijsko taborišče Neuengamme v Hamburgu / Koroški muzejski večer

18:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

BARABE

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

MEŠALNICA24 (EMCE) WELCOME BACK – OPEN DECKS

18:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Preprosto enostavno: živim

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Ljubezen na odoru

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Beletrinini trubadurji 2022: Tone Partljič

18:00

Slaščičarna Flo Cukeraj, Miklošičev trg, Ljutomer, Slovenija

Mariborska praln’ca 5

18:00

Dvorana Gustaf, Ob železnici 16, Maribor

FENIKS: Z VRHA DO ROBA IN NAZAJ – MATIC NOVAK IN ROK DEŽMAN

18:00

Knjižnica Otona Župančiča, Mestna knjižnica Ljubljana, Ljubljana City Library, Ljubljana, Slovenija

Beletrinini trubadurji 2022: Tone Partljič

18:00

Knjižnica Daneta Zajca, Vegova ulica, Moravče, Slovenija

Letni koncert zbora Jakoba Aljaža

18:00

KUD Pirniče, Zgornje Pirniče 6, 1215 Medvode

5. praprotno seme

18:00

Drevesna hiša

Festival Floating Castle

18:00

Grad Snežnik

PikniKoncert: Eni od sedmih milijard

18:00

Obrambni jarek, Ljubljanski grad

Celje, poti žensk

18:00

Muzej novejše zgodovine Celje

Lady Bluetooth – Hedy Lamarr

18:00

Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4, Maribor

Razstava Ustvarjeno v Sloveniji

18:00

Palača Cukrarna, Ambrožev trg 3, Ljubljana

Nota humanitarnosti

18:00

Zeleni kiosk Mobilet ob Kornu, Nova Gorica

Mariborska praln’ca 6

18:00

Festivalna Dvorana Lent, Loška ulica 13, 2000 Maribor

Dnevi poezije in vina v LJUTOMERU

18:00

Slaščičarna Flo Cukeraj, Miklošičev trg, Ljutomer, Slovenija

Dnevi poezije in vina v SELCAH

18:00

Galerija Püša, Voličina

Dnevi poezije in vina na BELEM

18:00

Domačija Pr' Lenart, Medvode

Dnevi poezije in vina na JANŠKEM VRHU

18:00

Krčma Janževina, Ptujska Gora

Pavel Surovi: Prestol

18:00

Minoritska cerkev, Maribor

Od runa do volne

18:00

Rokodelski center DUO Škofja Loka, Loški muzej Škofja Loka

NA MADÁCHOVEM ODRU – FILMSKO- GLEDALIŠKA PREDSTAVA

18:00

Lisztov inštitut, Barvarska steza 8.

Cvetje na slikah Elde Piščanec

18:00

Narodna galerija, Prešernova cesta 24, 1000 Ljubljana

Beletrinini trubadurji 2022: Feri Lainšček

18:00

Hiša kulture, Sveti Anton

Beletrinini trubadurji 2022: Petra Pogorevc

18:00

Mestna knjižnica Ljubljana, enota Oton Župančič

DENYS SHADRO | POSLEDICE/CONSEQUENCES

18:00

Sokolski dom Škofja Loka

DEKD 2022 | ODPRTJE RAZSTAVE DRAGOCENOSTI STOLETIJ

18:00

Sokolski dom Škofja Loka, Mestni trg 17, 4220 Škofja Loka

DEKD 2022 | ODPRTJE RAZSTAVE DEL 6. ROKODELSKE KOLONIJE CDUO ŠKOFJA LOKA

18:00

Sokolski dom Škofja Loka, Mestni trg 17, 4220 Škofja Loka

TERY ŽEŽELJ & MARIA MAGDALENA KOZLOWSKA: PREDOLGO SEM HODILA IN POSTALA SEM KRAJINA

18:00

Park Tivoli, Plečnikova promenada, Ljubljana, Slovenija

DEKD 2022: Kulturna dediščina Velikih Lašč

18:00

Trubarjeva domačija na Rašici

Tomislav Brajnović: Nebo vzpostavlja red | Umetnik živi muzej

18:00

Galerija Ivana Groharja, Mestni trg 37, Škofja Loka

Tekmeca Competencia oficial

18:15

Kinodvor, Kolod