Datum

close
Izberi datum

Filtriraj

close
Kategorije
Lokacija
Noč ima svojo moč: z lučkami po Zlati sledi

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tončika v svečani preobleki: predstavitev knjige Sonje Porenta s sprehodom narodnih noš

19:00

ljaževa domačija (rojstna hiša Jakoba Aljaža), Zavrh pod Šmarno Goro, Ljubljana - Šmartno, Slovenija

torek

15. 03. 2022

sreda

16. 03. 2022

četrtek

17. 03. 2022

petek

18. 03. 2022

sobota

19. 03. 2022

nedelja

20. 03. 2022

25. Pripovedovalski festival

10:00

Štihova dvorana

ponedeljek

21. 03. 2022

25. Pripovedovalski festival

19:00

Dvorana Duše Počkaj

Balkan Taksim + OjgeN

20:00

vpisana lokacija

torek

22. 03. 2022

sreda

23. 03. 2022

25. Pripovedovalski festival

19:00

Štihova dvorana

petek

25. 03. 2022

Težko je biti bog

20:00

Erjavčeva cesta 1, 1000 Ljubljana, Slovenija

sobota

26. 03. 2022

Težko je biti bog

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

28. 03. 2022

Vse sijajne stvari

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

torek

29. 03. 2022

O postu in polenovki

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

PROJEKCIJA ANIMIRANIH FILMOV ŠPELE ČADEŽ

18:00

Poljanski nasip 40, Ljubljana, Slovenija

Vse sijajne stvari

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

četrtek

31. 03. 2022

Mama Rim

19:00

Miklošičeva cesta 28

Nočni pisec

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

Pasolini 100!

18:00

Miklošičeva cesta 28, 1000 Ljubljana

Veliki diktator

19:30

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

petek

01. 04. 2022

Otvoritev razstave AUSSTELLUNG! LAIBACH KUNST – APOKALIPSA IN OSTALE ZGODBE

19:00

Galerija in dražbena hiša SLOART, Trubarjeva cesta 79, Ljubljana, Slovenija

Veliki diktator

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

sobota

02. 04. 2022

Veliki diktator

19:30

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

nedelja

03. 04. 2022

Solo

17:30

Robbova ulica 15, Ljubljana, Slovenija

sreda

06. 04. 2022

četrtek

07. 04. 2022

petek

08. 04. 2022

sobota

09. 04. 2022

Pogovor z umetnikom: Oto Rimele

11:00

https://visitptuj.eu/dozivite-ptuj/aktualni-dogodki/lestev-in-ne-bo-pogovor-z-umetnikom/

nedelja

10. 04. 2022

ponedeljek

11. 04. 2022

torek

12. 04. 2022

sreda

13. 04. 2022

DIJANA MATKOVIĆ: ZAKAJ NE PIŠEM (+ KERN & MESSEC)

19:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Fabulin izbor – Bridkost je stvar s peresi

18:00

Goriška knjižnica Franceta Bevka, Trg Edvarda Kardelja, Nova Gorica, Slovenija

Nekoč se bova temu smejala

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Tracy Letts: Avgust v okrožju Osage

19:00

Čopova ulica 14, 1000 Ljubljana

četrtek

14. 04. 2022

Alpinistični dnevnik Nejca Zaplotnika

17:30

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

BAKALINA VELIKA: ZVIEZDNA SREBRUO

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Branje za življenje. Irena Cerar

19:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

BREZPLAČNI TEČAJ GRAFIČNEGA OBLIKOVANJA

10:00

Trg mladosti 7, Velenje, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

DORIJAN ŠIŠKO: IRONIC ABYSS*

19:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

ISKRE V ČASU – SVETOVNI RAČUNALNIŠKI PODVIG

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

JetPack: Mesto Bohane – Robert Kuret in Muanis Sinanović

20:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

SHERLOCK

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

The Miha Artnak Flat Fiat

18:00

Aksioma Project Space

Tiha (r)evolucija

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

petek

15. 04. 2022

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Dekameron

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Izdelava družabne igre

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

MAGIČNE ŽIVALI: DUMBLEDORJEVE SKRIVNOSTI

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Olje črne kumine

20:00

Čopova ulica 14. Ljubljana

PREMIERA: GODZILLA TRIBUTE BAND

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

ŠPELIN SVET ANIMIRANIH PODOB

15:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zbogom korona, mi gremo na dopust

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

sobota

16. 04. 2022

Čarovnik iz Oza

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Dramska platforma s Simono Semenič

11:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

GODZILLA TRIBUTE BAND

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Medeja

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

PISMA IZ JEČE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Pravljične delavnice: Abrakazebra

10:00

Knjigarna in kavarna Goga

Smrtno resno

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zimska poroka

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

nedelja

17. 04. 2022

Lov na pirhe

11:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

MAGIČNE ŽIVALI: DUMBLEDORJEVE SKRIVNOSTI

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Nedelce: Ves svet je marmelada

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

PISMA IZ JEČE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Razstava pomladnih cvetličnih kreacij dijakov BC Naklo

08:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

ŠTUDENTEATER: COVEN-KONGRES ČAROVNIC

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

ponedeljek

18. 04. 2022

Mali otroci, veliki problemi

20:00

Kulturno društvo Loški oder, Škofja Loka, Spodnji trg 14

torek

19. 04. 2022

[M_oder] Katarina Kokalj: Gledalec kot (so)storilec

18:30

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Acid Mammoth (GR) + 1782 (IT) + Chains

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Bonton pri mizi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Cikel Teorija filma 

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

CIKEL TEORIJA FILMA #3

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

DIGITALNA GRAFIKA

19:00

DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje, Ljubljana, Slovenija

Krompir

19:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Ljubica, ne boš verjela

18:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

NON-GRUPA: SRAMOTA

19:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

POGOVOR Z BORUTOM KRAŠEVCEM

18:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Pravljična ura za otroke

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Predpremiera: Globina tesnobe

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

Rada se imava – in pridružil se nama bo otrok

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

STILL CORNERS

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

XX. Antifa fest

19:30

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zimska poroka

19:30

Čopova ulica 14, Ljubljana

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

sreda

20. 04. 2022

DISNOVATION.ORG
Sistem za podporo življenju

20:00

Aksioma Projektni prostor

DISNOVATION.ORG
Zbirka orodij za post-rast (igra)

14:00

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje, UL, Video, animacija in novi mediji, Tobačna 5, Ljubljana

2. sklop: Načini ustvarjanja

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

BRALNI KLUB Z EWELINO

17:30

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Celloop (Fusion klasika – Brazilja)

20:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Fat Butlers, Ice on Fire, Love Charade

19:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

GLOBINA TESNOBE – PREMIERA

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

IGNOR 00

19:30

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Koncert Rezidenčnega ansambla DPG

19:30

Pokrajinski muzej Koper / Museo regionale di Capodistria, Kidričeva ulica, Koper, Slovenija

Literarna postaja. Norma Bale: Ptice dronovke – Ftice dronovke

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarni klub KUD Rače – predstavitev romana v Knjižnici Rače

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarni večer z Miho Mazzinijem

19:00

Knjigarna in kavarna Goga

Monokomedija: Jamski človek

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

OD SANJ O ‘DRUGI ŠVICI’ V KAPITALIZEM BREZ ČLOVEŠKEGA OBRAZA.

18:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

PRAVLJIČNE DOGODIVŠČINE S SANJO

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

PREDSTAVITEV PESNIŠKE ZBIRKE MARKA PIŠLJARJA ODSEVI BLIŽINE

18:00

Mestna knjižnica in čitalnica Idrija, Idrija, Slovenija

Premiera: Globina tesnobe

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

Razglednica mojega mesta

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

RI – LJ – NEW WAVE REUNION: PARAF / GRAD / LUBLANSKI PSI

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Risanje zvoka in DJ delavnica

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Saloum Saloum

21:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Širom

20:30

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Smrtno resno

20:00

Mestno gledališče ljubljansko

Srečanje s knjigo: Marko Radmilovič in Tone Vogrinec – Vsi me kličejo Tona

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Srednjeveški Maribor – mesto za belim obzidjem

20:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

TEKMECA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Usedline

15:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

četrtek

21. 04. 2022

Voden ogled razstave ODJUGA s pričevalcem Sašo Petrovićem – Challetom Salletom

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

3. Koncert simfoničnega cikla

19:30

Slovensko narodno gledališče Maribor, Slovenska ulica, Maribor, Slovenija

Avdicija, ekipa 1

20:00

Špas Teater, Mengeš

Bonton v naravi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Delavnica za odrasle: TISKARSKA DELAVNICA tipoRenesansa

17:30

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Domoznanski večer

19:00

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica, Ptuj, Slovenija

Drago Jančar v Ljubljani: Pogovor ob izdaji romana Ob nastanku sveta

17:00

Cankarjev dom, Prešernova cesta, Ljubljana, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Elastic riot (IT – power noise core)

20:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Fotografski muzej, mišnica in spletni radio

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

FRANCE

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

FRANCOSKA POMLAD

19:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Gverila bralna značka: KNJIGA #7: Ursula K. Le Guin – Beseda za svet je gozd

20:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Iz knjige na oder. Ferdo, veliki ptič z Andrejo Peklar in ustvarjalci predstave

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Javno vodstvo po razstavi Življenjski utrip meščanske Idrije (1860-1918)

17:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

JAZZ MED KNJIGAMI

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Kavarniški večer: Ready, Set, DATE!

19:00

Klub Tiffany, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

KLOTLJUDI + BALANS

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Literarni večer z Mojco Kumerdej

19:00

Knjigarna in kavarna Goga

MUZEJSKI KLUB – VINSKE ZGODBE

19:00

Pokrajinski muzej Maribor, Center, Maribor, Slovenija

Najstarejše knjige Maribora

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Nemirni Les Intranquilles

18:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Otvoritev najmanjše galerije v Evropi: Brad Downey – Sipa works

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Pravljica z jogo

17:00

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica, Ptuj, Slovenija

Pravljična ura za otroke v Pionirski knjižnici Nova vas ob 17. uri

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Predstavitev kataloga in javno vodstvo

17:00

Gorenjski Muzej, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Preprosto enostavno: živim

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Rdeča nit, pripovedovanje pravljic za otroke: Nit, preslica, kolovrat

18:00

Slovenski etnografski muzej, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Solze, večje od brusnic 

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

Srečanje s pesnikom B. Gombačem in rokerski sprehod

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

SREČANJE S PISATELJICO CVETKO SOKOLOV

10:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

21:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tracy Letts: Avgust v okrožju Osage

19:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Uresničil sem sanje

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

00:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

18:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

petek

22. 04. 2022

€uroTrash w/Protein+Šejk

22:00

Klub Tiffany, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

4 Years Keep It Rollin w/ Ben Soundscape & Collette Warren (UK)

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

ANBOT – OHRANJANJE TRAVIŠČ KRASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Aprilsko lupanje glave z DJ Pizdoglavcem

21:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

BLUFF / BLEF

20:00

PTL - Plesni Teater Ljubljana / Dance Theatre Ljubljana, Prijateljeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Bonton v naravi (ob svetovnem dnevu Zemlje)

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Brezplačne delavnice in večer slam poezije

17:00

Knjigarna in kavarna Goga

Čarovnica Häxan

21:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Celje, poti žensk

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Dediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Hram kulture Arnolda Tovornika, Mariborska cesta, Selnica ob Dravi, Slovenija

ediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

FANTOM (Srbija)

22:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Fiesta Latina Slovenia ∣ Cvetličarna 22. april

22:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

FRANCOSKA POMLAD_PETKOVA SPECIALKA

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Gledališka predstava »Ne bojim se ne hudiča, ne biriča!«: Pregon tihotapke Melhiorce

19:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

Gledališka predstava »Ne bojim se ne hudiča, ne biriča!«: Pregon tihotapke Melhiorce

19:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

HIDRA

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Jimi Hendrix Night with Julijan Erič & Friends

22:00

Menza pri koritu, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Konferenca kultnega filma 2022

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Mali otroci, veliki problemi

20:00

Dvorana Lopan Mislinja

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Nori Bog Mad God

17:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

NOTRE DAME V PLAMENIH

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

P:OD:ROM / X.U.L

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

P:OD:ROM / X.U.L

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

PANKA NAM MANKA

21:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Pesem Na planicah v slovenskem znakovnem jeziku

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Pravljična igralnica v Pionirski knjižnici Nova vas ob 10.00 uri

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Predstavitev pesniške zbirke Bine Štampe Žmavc Onkraj samot

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Shopping and Fucking

20:00

Mini teater, Ljubljana

ŠPIL LIGA: 1. POLFINALNI VEČER SEZONE 2021/22

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Vabimo na odprtje razstave Kraljevi kozolci in Kozolci iz sence pozabe

19:00

Dolenjski muzej Novo mesto, Muzejska ulica, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

15:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zabaviščni park The Amusement Park

19:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

ŽIVELA VULVA!

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

sobota

23. 04. 2022

Atlas ptic Atlas ptáků

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Družinska delavnica: Emona od E do A

16:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Filmske nedelje in sobote v Lutkovnem:
Odpotovanje

19:00

LUTKOVNO GLEDALIŠČE MARIBOR

Glasbena pravljica Zavoda Škrateljc

09:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

HIDRA

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

HOMMAGE À ASTOR PIAZZOLLA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Izdelajmo limoški križ!

11:00

National Museum of Slovenia, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

10:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Kriza srednjih let

20:00

Kulturni dom Radlje ob Dravi

Le en smaragd

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Na Hermanovem odru: Šivilja in škarjice

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

NOČNI OGLED NUK

20:30

Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška ulica, Ljubljana, Slovenija

Occult Hand Order (FR) + Ambra

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

OSTRIGINA METALURGIJA – Eruption, Chains, Terminal Disease

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

OSTRIGINA METALURGIJA – Eruption, Chains, Terminal Disease

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Otroška ustvarjalnica MOBILE – GIBLJIVI KIPI

10:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Pravljična ura z ustvarjalnico v Knjižnici Pesnica ob 10. uri

10:00

Mariborska knjižnica, Knjižnica Pesnica, Pesnica pri Mariboru, Slovenija

Samo Budna & Band: Sanje so večne

19:00

Gledališče Park, Murska Sobota, Slovenija

Štoparski vodnik ob koncu Zemlje

10:00

GLAVNI TRG MARIBOR

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

TECHNOGYM with MARIKA ROSSA & STELLA BOSSI / sobota, 23.4. / Cvetličarna

23:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

18:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

09:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tús Nua, ŠKM banda

20:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

V KORAK S KOSOVELOM

10:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Vse je v redu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

WE ARE THE FUTURE

10:30

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

00:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zadnje javno vodstvo po razstavi Rdeče in črno z mag. Janezom Polajnarjem

16:30

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Zbogom korona, mi gremo na dopust

20:00

Kulturni dom Mengeš, Slovenska cesta, Mengeš, Slovenija

Zgodbe iz davnine. Potovanje v nekdanje pokrajine

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

ŽIVELA VULVA!

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Zverjasec

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

nedelja

24. 04. 2022

Atlas ptic Atlas ptáků

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Filmske nedelje (in sobote) v Lutkovnem:
Imej lep dan

19:00

Lutkovno gledališče Maribor, Vojašniški trg, Maribor, Slovenija

Filmske nedelje (in sobote) v Lutkovnem:
Imej lep dan

19:00

Lutkovno gledališče Maribor, Vojašniški trg, Maribor, Slovenija

Grofje Celjski, javna vodstva

10:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Hrestač

17:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Impro liga: Banda Ferdamana vs Impro Ljubljana

20:00

Menza pri koritu, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

JAZ, RDEČA PANDA

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nedelce: Boštjan Gorenc-Pižama

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO : Vodstvo po razstavi Jože Brumen – zadnji dan razstave

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO: Ustvarjalna delavnica za otroke Od pike do črte

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Plačilo za strah Sorcerer

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

21:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

TEKMECA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

18:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

TOM VEBER: DO TU SEGA GOZD

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Voden ogled Tehniškega muzeja Slovenije v Bistri

10:00

Tehniški muzej Slovenija, Bistra, Borovnica, Slovenija

Vodeni ogled razstave Zlata sled

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zaključek 36. Slovenskih glasbenih dnevov

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

Zbor Slovenske filharmonije
Gregor Klančič, zborovodja

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

25. 04. 2022

Brezplačen voden ogled po soseski Fužine: Multikulturalnost na obrobju Ljubljane – Fužine z Natašo Flek

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

Bergmanov otok Bergman Island

20:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Lotos Vincec Šparovec: Človek v morju

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Marko Žerjal: Čudni cajti

20:00

Festivalna Dvorana Ljubljana, Vilharjeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Nemirni Les Intranquilles

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:30

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

18:30

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

RAZLITA TINTA | DOKUMENTARNI GRAFIČNI ROMAN KOT PRIČEVALEC IN TOLMAČ SVETA

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

torek

26. 04. 2022

DIMITRIJE DIMITRIJEVIĆ

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Etnodetektivi: življenje v Celju nekoč in danes

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

France France

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Mali otroški slikarski tečaj UMETNINE MLADIH UMETNIKOV GOVORIJO

16:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

MOJ OČE KLOBASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

NEFORMA #93

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

OD:VOD

00:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

21:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

PREDSTAVITEV KNJIGE RAFAELA TERPINA KLANEC DO DOMA 2

19:00

Mestna knjižnica in čitalnica Idrija, Idrija, Slovenija

Predstavitev znanstvene monografije Anton Korošec. Slovenski državnik kraljeve Jugoslavije

19:00

Goriški muzej Kromberk - Nova Gorica, Grajska cesta, Nova Gorica, Slovenija

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

VOJVODA

09:30

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Waste of Oxygen

21:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

YUGO NOSTALGIJA 

21:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

sreda

27. 04. 2022

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Bergmanov otok Bergman Island

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Gospod Bachmann in njegov razred Herr Bachmann und seine Klasse

16:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Koncert: SUPERSUCKERS (Seattle) + Samuel Blues (Blejska Dobrava)

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Koncert: SUPERSUCKERS (Seattle) + Samuel Blues (Blejska Dobrava)

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

14:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Ogled razstave na Župankovi domačiji

11:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

četrtek

28. 04. 2022

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica čitalnica, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Level 23: Gewalt (DE) + Brgs & Umdhlebi: Red Moon

21:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

NEMIRNI

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tiha (r)evolucija

19:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

petek

29. 04. 2022

BARABE

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

DOWNTON ABBEY: NOVA DOBA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Fabula v teoriji – Chimamanda Ngozi Adichie

20:00

Cankarjev dom, Prešernova cesta, Ljubljana, Slovenija

KLETKA

22:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Koncentracijsko taborišče Neuengamme v Hamburgu / Koroški muzejski večer

18:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

ODPRTJE RAZSTAVE ŽIGE GOJEVIĆA: 1 PLAKAT NA DAN

19:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Premiera: Timbuktu, Timbuktu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

RAPETEK 166: MUNJE RECORDS PRESENT FRAW BLANKA X VUKI VUK (+guests)

22:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Run From The Forest, Run

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

Tri Hermanove zvezde

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Vesolje med nami Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

sobota

30. 04. 2022

Hermanov kulturni teden

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

La segunda venida del Sexo Cósmico

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

MEŠALNICA24 (EMCE) WELCOME BACK – OPEN DECKS

18:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Timbuktu, Timbuktu

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Timbuktu, Timbuktu

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

VSTANITE, V SUŽENJSTVO ZAKLETI!

20:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

nedelja

01. 05. 2022

Jadranov filmski klub (JFK) 2022

17:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Martin Eden

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Martin Eden 

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

02. 05. 2022

Lažnivka

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Ljubezen na odoru

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Mrtva ladja

20:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nočni izlet

22:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zarota

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

torek

03. 05. 2022

Berač

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Izgubljene iluzije Illusions perdues

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Koruza

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

sreda

04. 05. 2022

četrtek

05. 05. 2022

petek

06. 05. 2022

sobota

07. 05. 2022

nedelja

08. 05. 2022

3. podelitev Cankarjeve nagrade

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

BARABE

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Canterburyjske zgodbe

19:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Celeia – mesto pod mestom, javna vodstva

11:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Cvet tisoč in ene noči

21:30

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Dekameron

16:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

EMCE TURNIR V ROČNEM NOGOMETU

16:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

Francoska depeša The French Dispatch

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Kinobalonov koncert: Potepanje papirnatega zmaja

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Profesor Kuzman mlajši

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

REUSE: LOVILCI SANJ

15:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

ponedeljek

09. 05. 2022

torek

10. 05. 2022

sreda

11. 05. 2022

četrtek

12. 05. 2022

Pustolovščine družine Bigfoot

16:00

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

Pustolovščine družine Bigfoot

17:45

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

petek

13. 05. 2022

sobota

14. 05. 2022

nedelja

15. 05. 2022

ponedeljek

16. 05. 2022

9. SLOWINDOVA POMLAD 2022

20:00

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

torek

17. 05. 2022

Beletrinini trubadurji 2022: Tone Partljič

18:00

Slaščičarna Flo Cukeraj, Miklošičev trg, Ljutomer, Slovenija

sreda

18. 05. 2022

ZASILNI IZHOD | OTVORITVENI PROGRAM DOGODKOV

20:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

četrtek

19. 05. 2022

ČLOVEK V MORJU

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Hiša Alojza Kocjančiča: Odprti atelje s Katjo Šulc

19:00

Kubed 62a, Gračišče, Slovenija

petek

20. 05. 2022

+MSUM | SVETOVNI DAN ČEBEL | IGRIVI VODENI OGLED ZA OTROKE

17:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

Kranj goes Hardcore

22:00

Carnium Cafe, Supernova center Savski otok, Stara cesta 25 b, 4000 Kranj

sobota

21. 05. 2022

ZASILNI IZHOD | DELAVNICA FRANC PURG

10:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

nedelja

22. 05. 2022

ponedeljek

23. 05. 2022