Datum

close
Izberi datum

Filtriraj

close
Kategorije
Lokacija
Noč ima svojo moč: z lučkami po Zlati sledi

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tončika v svečani preobleki: predstavitev knjige Sonje Porenta s sprehodom narodnih noš

19:00

ljaževa domačija (rojstna hiša Jakoba Aljaža), Zavrh pod Šmarno Goro, Ljubljana - Šmartno, Slovenija

torek

15. 03. 2022

sreda

16. 03. 2022

četrtek

17. 03. 2022

petek

18. 03. 2022

sobota

19. 03. 2022

nedelja

20. 03. 2022

25. Pripovedovalski festival

10:00

Štihova dvorana

ponedeljek

21. 03. 2022

Balkan Taksim + OjgeN

20:00

vpisana lokacija

25. Pripovedovalski festival

19:00

Dvorana Duše Počkaj

torek

22. 03. 2022

sreda

23. 03. 2022

25. Pripovedovalski festival

19:00

Štihova dvorana

petek

25. 03. 2022

Težko je biti bog

20:00

Erjavčeva cesta 1, 1000 Ljubljana, Slovenija

sobota

26. 03. 2022

Težko je biti bog

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

28. 03. 2022

Vse sijajne stvari

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

torek

29. 03. 2022

Vse sijajne stvari

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

O postu in polenovki

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

PROJEKCIJA ANIMIRANIH FILMOV ŠPELE ČADEŽ

18:00

Poljanski nasip 40, Ljubljana, Slovenija

četrtek

31. 03. 2022

Pasolini 100!

18:00

Miklošičeva cesta 28, 1000 Ljubljana

Mama Rim

19:00

Miklošičeva cesta 28

Veliki diktator

19:30

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

Nočni pisec

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

petek

01. 04. 2022

Veliki diktator

20:00

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

Otvoritev razstave AUSSTELLUNG! LAIBACH KUNST – APOKALIPSA IN OSTALE ZGODBE

19:00

Galerija in dražbena hiša SLOART, Trubarjeva cesta 79, Ljubljana, Slovenija

sobota

02. 04. 2022

Veliki diktator

19:30

Erjavčeva cesta 1, Ljubljana, Slovenija

nedelja

03. 04. 2022

Solo

17:30

Robbova ulica 15, Ljubljana, Slovenija

sreda

06. 04. 2022

četrtek

07. 04. 2022

petek

08. 04. 2022

sobota

09. 04. 2022

Pogovor z umetnikom: Oto Rimele

11:00

https://visitptuj.eu/dozivite-ptuj/aktualni-dogodki/lestev-in-ne-bo-pogovor-z-umetnikom/

nedelja

10. 04. 2022

ponedeljek

11. 04. 2022

torek

12. 04. 2022

sreda

13. 04. 2022

Fabulin izbor – Bridkost je stvar s peresi

18:00

Goriška knjižnica Franceta Bevka, Trg Edvarda Kardelja, Nova Gorica, Slovenija

Tracy Letts: Avgust v okrožju Osage

19:00

Čopova ulica 14, 1000 Ljubljana

Nekoč se bova temu smejala

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

DIJANA MATKOVIĆ: ZAKAJ NE PIŠEM (+ KERN & MESSEC)

19:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

četrtek

14. 04. 2022

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

The Miha Artnak Flat Fiat

18:00

Aksioma Project Space

ISKRE V ČASU – SVETOVNI RAČUNALNIŠKI PODVIG

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

SHERLOCK

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tiha (r)evolucija

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

DORIJAN ŠIŠKO: IRONIC ABYSS*

19:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

BAKALINA VELIKA: ZVIEZDNA SREBRUO

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

JetPack: Mesto Bohane – Robert Kuret in Muanis Sinanović

20:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Branje za življenje. Irena Cerar

19:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Alpinistični dnevnik Nejca Zaplotnika

17:30

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

BREZPLAČNI TEČAJ GRAFIČNEGA OBLIKOVANJA

10:00

Trg mladosti 7, Velenje, Slovenija

petek

15. 04. 2022

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Olje črne kumine

20:00

Čopova ulica 14. Ljubljana

ŠPELIN SVET ANIMIRANIH PODOB

15:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

MAGIČNE ŽIVALI: DUMBLEDORJEVE SKRIVNOSTI

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

PREMIERA: GODZILLA TRIBUTE BAND

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Zbogom korona, mi gremo na dopust

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

11:30

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

ČRNA KOŽA, BELE MASKE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Izdelava družabne igre

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Dekameron

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

sobota

16. 04. 2022

Zimska poroka

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Smrtno resno

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

GODZILLA TRIBUTE BAND

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Pravljične delavnice: Abrakazebra

10:00

Knjigarna in kavarna Goga

Čarovnik iz Oza

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Dramska platforma s Simono Semenič

11:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

PISMA IZ JEČE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Medeja

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

nedelja

17. 04. 2022

MAGIČNE ŽIVALI: DUMBLEDORJEVE SKRIVNOSTI

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

ŠTUDENTEATER: COVEN-KONGRES ČAROVNIC

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Nedelce: Ves svet je marmelada

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

PISMA IZ JEČE

20:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Lov na pirhe

11:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

Razstava pomladnih cvetličnih kreacij dijakov BC Naklo

08:00

Blejski grad, Grajska cesta, Bled, Slovenija

ponedeljek

18. 04. 2022

Mali otroci, veliki problemi

20:00

Kulturno društvo Loški oder, Škofja Loka, Spodnji trg 14

torek

19. 04. 2022

Zimska poroka

19:30

Čopova ulica 14, Ljubljana

Krompir

19:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

[M_oder] Katarina Kokalj: Gledalec kot (so)storilec

18:30

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

DIGITALNA GRAFIKA

19:00

DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje, Ljubljana, Slovenija

STILL CORNERS

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Predpremiera: Globina tesnobe

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

Pravljična ura za otroke

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Cikel Teorija filma 

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Rada se imava – in pridružil se nama bo otrok

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

POGOVOR Z BORUTOM KRAŠEVCEM

18:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Bonton pri mizi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Ljubica, ne boš verjela

18:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

NON-GRUPA: SRAMOTA

19:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

XX. Antifa fest

19:30

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Acid Mammoth (GR) + 1782 (IT) + Chains

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

CIKEL TEORIJA FILMA #3

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

sreda

20. 04. 2022

Usedline

15:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Smrtno resno

20:00

Mestno gledališče ljubljansko

DISNOVATION.ORG
Sistem za podporo življenju

20:00

Aksioma Projektni prostor

DISNOVATION.ORG
Zbirka orodij za post-rast (igra)

14:00

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje, UL, Video, animacija in novi mediji, Tobačna 5, Ljubljana

TEKMECA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Literarni večer z Miho Mazzinijem

19:00

Knjigarna in kavarna Goga

Čarovnik iz Oza

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

RI – LJ – NEW WAVE REUNION: PARAF / GRAD / LUBLANSKI PSI

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Premiera: Globina tesnobe

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

Srečanje s knjigo: Marko Radmilovič in Tone Vogrinec – Vsi me kličejo Tona

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarni klub KUD Rače – predstavitev romana v Knjižnici Rače

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Literarna postaja. Norma Bale: Ptice dronovke – Ftice dronovke

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Monokomedija: Jamski človek

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

PREDSTAVITEV PESNIŠKE ZBIRKE MARKA PIŠLJARJA ODSEVI BLIŽINE

18:00

Mestna knjižnica in čitalnica Idrija, Idrija, Slovenija

PRAVLJIČNE DOGODIVŠČINE S SANJO

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

BRALNI KLUB Z EWELINO

17:30

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Razglednica mojega mesta

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Saloum Saloum

21:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Fat Butlers, Ice on Fire, Love Charade

19:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

IGNOR 00

19:30

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Celloop (Fusion klasika – Brazilja)

20:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

GLOBINA TESNOBE – PREMIERA

20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova ulica, Ljubljana, Slovenija

Risanje zvoka in DJ delavnica

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Srednjeveški Maribor – mesto za belim obzidjem

20:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Širom

20:30

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

OD SANJ O ‘DRUGI ŠVICI’ V KAPITALIZEM BREZ ČLOVEŠKEGA OBRAZA.

18:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

2. sklop: Načini ustvarjanja

18:00

Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor, Ob železnici, Maribor, Slovenija

Koncert Rezidenčnega ansambla DPG

19:30

Pokrajinski muzej Koper / Museo regionale di Capodistria, Kidričeva ulica, Koper, Slovenija

četrtek

21. 04. 2022

Tracy Letts: Avgust v okrožju Osage

19:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Avdicija, ekipa 1

20:00

Špas Teater, Mengeš

FRANCE

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Literarni večer z Mojco Kumerdej

19:00

Knjigarna in kavarna Goga

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

KLOTLJUDI + BALANS

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Pravljična ura za otroke v Pionirski knjižnici Nova vas ob 17. uri

17:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Iz knjige na oder. Ferdo, veliki ptič z Andrejo Peklar in ustvarjalci predstave

18:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Uresničil sem sanje

18:00

Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica, Kranj, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

00:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

18:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Pravljica z jogo

17:00

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica, Ptuj, Slovenija

Domoznanski večer

19:00

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica, Ptuj, Slovenija

Delavnica za odrasle: TISKARSKA DELAVNICA tipoRenesansa

17:30

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

JAZZ MED KNJIGAMI

17:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

SREČANJE S PISATELJICO CVETKO SOKOLOV

10:00

Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg, Celje, Slovenija

Bonton v naravi

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

FRANCOSKA POMLAD

19:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nemirni Les Intranquilles

18:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

21:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

3. Koncert simfoničnega cikla

19:30

Slovensko narodno gledališče Maribor, Slovenska ulica, Maribor, Slovenija

MUZEJSKI KLUB – VINSKE ZGODBE

19:00

Pokrajinski muzej Maribor, Center, Maribor, Slovenija

Kavarniški večer: Ready, Set, DATE!

19:00

Klub Tiffany, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Otvoritev najmanjše galerije v Evropi: Brad Downey – Sipa works

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Gverila bralna značka: KNJIGA #7: Ursula K. Le Guin – Beseda za svet je gozd

20:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Elastic riot (IT – power noise core)

20:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Fotografski muzej, mišnica in spletni radio

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Najstarejše knjige Maribora

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Srečanje s pesnikom B. Gombačem in rokerski sprehod

11:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Rdeča nit, pripovedovanje pravljic za otroke: Nit, preslica, kolovrat

18:00

Slovenski etnografski muzej, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Voden ogled razstave ODJUGA s pričevalcem Sašo Petrovićem – Challetom Salletom

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

Javno vodstvo po razstavi Življenjski utrip meščanske Idrije (1860-1918)

17:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

Solze, večje od brusnic 

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

Predstavitev kataloga in javno vodstvo

17:00

Gorenjski Muzej, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Preprosto enostavno: živim

18:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Drago Jančar v Ljubljani: Pogovor ob izdaji romana Ob nastanku sveta

17:00

Cankarjev dom, Prešernova cesta, Ljubljana, Slovenija

petek

22. 04. 2022

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Mali otroci, veliki problemi

20:00

Dvorana Lopan Mislinja

Shopping and Fucking

20:00

Mini teater, Ljubljana

ANBOT – OHRANJANJE TRAVIŠČ KRASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

NOTRE DAME V PLAMENIH

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Brezplačne delavnice in večer slam poezije

17:00

Knjigarna in kavarna Goga

ŠPIL LIGA: 1. POLFINALNI VEČER SEZONE 2021/22

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Igralnica za male in velike

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Pravljična igralnica v Pionirski knjižnici Nova vas ob 10.00 uri

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

ediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Veliki Gatsby

09:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Veliki Gatsby

12:00

Anton Podbevšek Teater, Prešernov trg, Novo mesto, Slovenija

Pesem Na planicah v slovenskem znakovnem jeziku

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Predstavitev pesniške zbirke Bine Štampe Žmavc Onkraj samot

18:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Bonton v naravi (ob svetovnem dnevu Zemlje)

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Celje, poti žensk

17:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

FRANCOSKA POMLAD_PETKOVA SPECIALKA

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Konferenca kultnega filma 2022

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nori Bog Mad God

17:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zabaviščni park The Amusement Park

19:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Čarovnica Häxan

21:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

15:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Aprilsko lupanje glave z DJ Pizdoglavcem

21:00

Jalla Jalla, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

FANTOM (Srbija)

22:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Jimi Hendrix Night with Julijan Erič & Friends

22:00

Menza pri koritu, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

HIDRA

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

BLUFF / BLEF

20:00

PTL - Plesni Teater Ljubljana / Dance Theatre Ljubljana, Prijateljeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Gledališka predstava »Ne bojim se ne hudiča, ne biriča!«: Pregon tihotapke Melhiorce

19:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

Vabimo na odprtje razstave Kraljevi kozolci in Kozolci iz sence pozabe

19:00

Dolenjski muzej Novo mesto, Muzejska ulica, Novo mesto, Slovenija

P:OD:ROM / X.U.L

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

PANKA NAM MANKA

21:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

ŽIVELA VULVA!

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

Fiesta Latina Slovenia ∣ Cvetličarna 22. april

22:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Dediščina na Ruškem. 8. GLAZERJEV POSVET – 6. del

09:00

Hram kulture Arnolda Tovornika, Mariborska cesta, Selnica ob Dravi, Slovenija

4 Years Keep It Rollin w/ Ben Soundscape & Collette Warren (UK)

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

€uroTrash w/Protein+Šejk

22:00

Klub Tiffany, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

P:OD:ROM / X.U.L

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Gledališka predstava »Ne bojim se ne hudiča, ne biriča!«: Pregon tihotapke Melhiorce

19:00

Mestni muzej Idrija, Prelovčeva ulica, Idrija, Slovenija

sobota

23. 04. 2022

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Le en smaragd

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

Kriza srednjih let

20:00

Kulturni dom Radlje ob Dravi

Zbogom korona, mi gremo na dopust

20:00

Kulturni dom Mengeš, Slovenska cesta, Mengeš, Slovenija

V KORAK S KOSOVELOM

10:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

HOMMAGE À ASTOR PIAZZOLLA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Samo Budna & Band: Sanje so večne

19:00

Gledališče Park, Murska Sobota, Slovenija

Zadnje javno vodstvo po razstavi Rdeče in črno z mag. Janezom Polajnarjem

16:30

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Družinska delavnica: Emona od E do A

16:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Vse je v redu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

WE ARE THE FUTURE

10:30

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

NOČ KNJIGE in DAN ZEMLJE

17:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Na Hermanovem odru: Šivilja in škarjice

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

09:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

18:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Atlas ptic Atlas ptáků

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

XX. Antifa fest // Antifašistični festival

00:00

Klub Gromka, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Occult Hand Order (FR) + Ambra

20:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

10:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

JUNAKI PA TAKI

17:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

HIDRA

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Izdelajmo limoški križ!

11:00

National Museum of Slovenia, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zgodbe iz davnine. Potovanje v nekdanje pokrajine

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Štoparski vodnik ob koncu Zemlje

10:00

GLAVNI TRG MARIBOR

Filmske nedelje in sobote v Lutkovnem:
Odpotovanje

19:00

LUTKOVNO GLEDALIŠČE MARIBOR

Otroška ustvarjalnica MOBILE – GIBLJIVI KIPI

10:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

OSTRIGINA METALURGIJA – Eruption, Chains, Terminal Disease

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

ŽIVELA VULVA!

20:00

GT22, Glavni trg, Maribor, Slovenija

TECHNOGYM with MARIKA ROSSA & STELLA BOSSI / sobota, 23.4. / Cvetličarna

23:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

NOČNI OGLED NUK

20:30

Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška ulica, Ljubljana, Slovenija

Tús Nua, ŠKM banda

20:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Pravljična ura z ustvarjalnico v Knjižnici Pesnica ob 10. uri

10:00

Mariborska knjižnica, Knjižnica Pesnica, Pesnica pri Mariboru, Slovenija

Glasbena pravljica Zavoda Škrateljc

09:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

OSTRIGINA METALURGIJA – Eruption, Chains, Terminal Disease

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

nedelja

24. 04. 2022

JAZ, RDEČA PANDA

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

TEKMECA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Nedelce: Boštjan Gorenc-Pižama

11:00

Vodnikova domačija, Hiša branja, pisanja in pripovedovanja, Vodnikova cesta, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO : Vodstvo po razstavi Jože Brumen – zadnji dan razstave

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje (MAO), Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

Nedelja v MAO: Ustvarjalna delavnica za otroke Od pike do črte

11:00

Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Rusjanov trg, Ljubljana, Slovenija

TOM VEBER: DO TU SEGA GOZD

17:00

Layerjeva hiša - hiša umetnikov, Tomšičeva ulica, Kranj, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

16:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

18:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Atlas ptic Atlas ptáků

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Slab dan v Black Rocku Bad Day at Black Rock

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

14:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Plačilo za strah Sorcerer

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

21:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Hrestač

17:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Voden ogled Tehniškega muzeja Slovenije v Bistri

10:00

Tehniški muzej Slovenija, Bistra, Borovnica, Slovenija

Vodeni ogled razstave Zlata sled

11:00

Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica, Ljubljana, Slovenija

Filmske nedelje (in sobote) v Lutkovnem:
Imej lep dan

19:00

Lutkovno gledališče Maribor, Vojašniški trg, Maribor, Slovenija

Filmske nedelje (in sobote) v Lutkovnem:
Imej lep dan

19:00

Lutkovno gledališče Maribor, Vojašniški trg, Maribor, Slovenija

Grofje Celjski, javna vodstva

10:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

Zaključek 36. Slovenskih glasbenih dnevov

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

Impro liga: Banda Ferdamana vs Impro Ljubljana

20:00

Menza pri koritu, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Zbor Slovenske filharmonije
Gregor Klančič, zborovodja

19:30

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

25. 04. 2022

Lotos Vincec Šparovec: Človek v morju

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Marko Žerjal: Čudni cajti

20:00

Festivalna Dvorana Ljubljana, Vilharjeva cesta, Ljubljana, Slovenija

RAZLITA TINTA | DOKUMENTARNI GRAFIČNI ROMAN KOT PRIČEVALEC IN TOLMAČ SVETA

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nemirni Les Intranquilles

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Bergmanov otok Bergman Island

20:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

17:30

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

PLESNE URICE ZA OTROKE: EN-KNAP-OVO GIBALIŠČE

18:30

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Brezplačen voden ogled po soseski Fužine: Multikulturalnost na obrobju Ljubljane – Fužine z Natašo Flek

17:00

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta, Ljubljana, Slovenija

torek

26. 04. 2022

Usedline

19:30

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

Jazz

20:00

Čopova ulica 14, Ljubljana

VOJVODA

09:30

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

MOJ OČE KLOBASA

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Zverjasec

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

DIMITRIJE DIMITRIJEVIĆ

20:00

Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad, Ljubljana, Slovenija

Etnodetektivi: življenje v Celju nekoč in danes

09:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

France France

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Tekmeca Competencia oficial

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Prasica, slabšalni izraz za žensko

21:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

NEFORMA #93

20:00

Španski borci, Zaloška cesta, Ljubljana, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Mali otroški slikarski tečaj UMETNINE MLADIH UMETNIKOV GOVORIJO

16:30

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

YUGO NOSTALGIJA 

21:00

Cvetličarna, Kranjčeva ulica, Ljubljana, Slovenija

OD:VOD

00:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

PREDSTAVITEV KNJIGE RAFAELA TERPINA KLANEC DO DOMA 2

19:00

Mestna knjižnica in čitalnica Idrija, Idrija, Slovenija

Waste of Oxygen

21:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Predstavitev znanstvene monografije Anton Korošec. Slovenski državnik kraljeve Jugoslavije

19:00

Goriški muzej Kromberk - Nova Gorica, Grajska cesta, Nova Gorica, Slovenija

sreda

27. 04. 2022

Beremo s tačkami – program R.E.A.D.

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

14:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Gospod Bachmann in njegov razred Herr Bachmann und seine Klasse

16:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Bergmanov otok Bergman Island

20:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Ogled razstave na Župankovi domačiji

11:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

Koncert: SUPERSUCKERS (Seattle) + Samuel Blues (Blejska Dobrava)

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Branje Cankarjevih besedil

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Koncert: SUPERSUCKERS (Seattle) + Samuel Blues (Blejska Dobrava)

20:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

četrtek

28. 04. 2022

NEMIRNI

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Tiha (r)evolucija

19:00

Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica čitalnica, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Družabni kotiček v Knjižnici Šentilj

10:00

Mariborska knjižnica, enota Rotovž, Rotovški trg, Maribor, Slovenija

Level 23: Gewalt (DE) + Brgs & Umdhlebi: Red Moon

21:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

petek

29. 04. 2022

BARABE

17:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

DOWNTON ABBEY: NOVA DOBA

20:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

Premiera: Timbuktu, Timbuktu

18:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Tri Hermanove zvezde

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

Vesolje med nami Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Super Brina / lutkovni muzikal

10:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

Koncentracijsko taborišče Neuengamme v Hamburgu / Koroški muzejski večer

18:00

Koroški pokrajinski muzej, Glavni trg, Slovenj Gradec, Slovenija

KLETKA

22:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

ODPRTJE RAZSTAVE ŽIGE GOJEVIĆA: 1 PLAKAT NA DAN

19:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

RAPETEK 166: MUNJE RECORDS PRESENT FRAW BLANKA X VUKI VUK (+guests)

22:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

Run From The Forest, Run

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

Fabula v teoriji – Chimamanda Ngozi Adichie

20:00

Cankarjev dom, Prešernova cesta, Ljubljana, Slovenija

sobota

30. 04. 2022

Timbuktu, Timbuktu

11:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Timbuktu, Timbuktu

17:00

Lutkovno gledališče Ljubljana, Krekov trg, Ljubljana, Slovenija

Hermanov kulturni teden

11:00

Muzej novejše zgodovine Celje, Prešernova ulica, Celje, Slovenija

MEŠALNICA24 (EMCE) WELCOME BACK – OPEN DECKS

18:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

VSTANITE, V SUŽENJSTVO ZAKLETI!

20:00

Gala Hala / Društvo KAPA / KAPA records, Masarykova cesta, Ljubljana, Slovenija

La segunda venida del Sexo Cósmico

22:00

Channel Zero, Metelkova ulica, Ljubljana, Slovenija

nedelja

01. 05. 2022

Martin Eden

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Jadranov filmski klub (JFK) 2022

17:00

MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska cesta, Škofja Loka, Slovenija

Tudi miši gredo v nebesa Myši patří do nebe

11:30

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Moj oče klobasa Mijn vader is een saucisse

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Martin Eden 

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

02. 05. 2022

Vesolje med nami

11:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Zarota

14:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Lažnivka

15:45

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Ljubezen na odoru

18:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Mrtva ladja

20:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Nočni izlet

22:15

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

torek

03. 05. 2022

Retrospektiva Ludvik Pandur in 14. Slovenski bienale ilustracije

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Doba meščanstva v Mariboru

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Knjige in Braillova pisava

10:00

Narodni dom Maribor, Ulica kneza Koclja, Maribor, Slovenija

Koruza

17:00

Mestni muzej Ljubljana, Gosposka ulica, Ljubljana, Slovenija

Berač

20:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Izgubljene iluzije Illusions perdues

17:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

sreda

04. 05. 2022

četrtek

05. 05. 2022

petek

06. 05. 2022

sobota

07. 05. 2022

nedelja

08. 05. 2022

Profesor Kuzman mlajši

20:00

SiTi Teater BTC, Ameriška ulica, Ljubljana, Slovenija

Celeia – mesto pod mestom, javna vodstva

11:00

Pokrajinski muzej Celje, Trg celjskih knezov, Celje, Slovenija

BARABE

18:00

Kosovelov dom, Kosovelova ulica, Sežana, Slovenija

EMCE TURNIR V ROČNEM NOGOMETU

16:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

REUSE: LOVILCI SANJ

15:00

Zavod eMCe Plac, Šaleška cesta, Velenje, Slovenija

3. podelitev Cankarjeve nagrade

16:00

Cankarjeva knjižnica Vrhnika, Tržaška cesta, Vrhnika, Slovenija

Dekameron

16:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Canterburyjske zgodbe

19:00

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Cvet tisoč in ene noči

21:30

Slovenska kinoteka, Miklošičeva cesta, Ljubljana, Slovenija

Kinobalonov koncert: Potepanje papirnatega zmaja

16:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

Francoska depeša The French Dispatch

19:00

Kinodvor, Kolodvorska ulica, Ljubljana, Slovenija

ponedeljek

09. 05. 2022

torek

10. 05. 2022

sreda

11. 05. 2022

četrtek

12. 05. 2022

Pustolovščine družine Bigfoot

16:00

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

Pustolovščine družine Bigfoot

17:45

Kolosej, Šmartinska cesta, Ljubljana, Slovenija

petek

13. 05. 2022

sobota

14. 05. 2022

nedelja

15. 05. 2022

ponedeljek

16. 05. 2022

9. SLOWINDOVA POMLAD 2022

20:00

Slovenska filharmonija, Kongresni trg, Ljubljana, Slovenija

torek

17. 05. 2022

Beletrinini trubadurji 2022: Tone Partljič

18:00

Slaščičarna Flo Cukeraj, Miklošičev trg, Ljutomer, Slovenija

sreda

18. 05. 2022

ZASILNI IZHOD | OTVORITVENI PROGRAM DOGODKOV

20:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

četrtek

19. 05. 2022

Hiša Alojza Kocjančiča: Odprti atelje s Katjo Šulc

19:00

Kubed 62a, Gračišče, Slovenija

ČLOVEK V MORJU

20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Čopova ulica, Ljubljana, Slovenija

petek

20. 05. 2022

Kranj goes Hardcore

22:00

Carnium Cafe, Supernova center Savski otok, Stara cesta 25 b, 4000 Kranj

+MSUM | SVETOVNI DAN ČEBEL | IGRIVI VODENI OGLED ZA OTROKE

17:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

sobota

21. 05. 2022

ZASILNI IZHOD | DELAVNICA FRANC PURG

10:00

+MSUM, Maistrova ulica, Ljubljana, Slovenija

nedelja

22. 05. 2022

ponedeljek

23. 05. 2022

torek

24. 05. 2022